Ανακοινώσεις

Ανακοινώθηκε το Νέο ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου μας για το σχολικό έτος 2019 - 2020 το οποίο ισχύει από 16/10/2019. Μπορείτε να αποθηκεύσετε ή να εκτυπώσετε το παρακάτω έγγραφο.

Στους παρακάτω συνδέσμους θα βρείτε την επικαιροποιημένη ύλη στην Κοινωνιολογία Γ και Δ Εσπερινού Λυκείου.

popular

Από την 3η Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 12:00 έως την 9η Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 24:00 η ηλεκτρονική πλατφόρμα e-eggrafes θα είναι σε λειτουργία προκειμένου να υποβληθούν κατ΄ εξαίρεση ηλεκτρονικές αιτήσεις εγγραφής - δηλώσεις προτίμησης για το Τριτάξιο Εσπερινό ΓΕ.Λ. από τους γονείς-κηδεμόνες των ανήλικων μαθητών/τριών και τους ίδιους τους/τις μαθητές/τριες, εάν είναι ενήλικοι/ες. Οι παραπάνω ηλεκτρονικές αιτήσεις εγγραφής - δηλώσεις προτίμησης υποβάλλονται για λειτουργούντα τμήματα.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την ηλεκτρονική πλατφόρμα  e-eggrafes πατήστε εδώ

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των τελικών ενδοσχολικών εξετάσεων για το σχολείο μας!

Σύμφωνα με αυτό οι εξετάσεις τελειώνουν την Τρίτη 11/6/2019.

Με απόφαση του Υπουργού Παιδείας καθορίστηκε το Ωρολόγιο Πρόγραμμα των μαθημάτων της Β΄ τάξης του Τριτάξιου Εσπερινού Γενικού Λυκείου που θα ισχύσει από φέτος για όλους τους μαθητές. Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε στα Μαθήματα